אבל, חרדות, סיוטים, הזיות ופחדים

הגעתי לתמרה דווקא בהמלצת הרופא  נשים שלי לאחר שהוא ראה שאני מאוד חרדתית כנראה וגם עליתי במשקל לאחר נטילת כדורים נגד חרדה לאחר שאבי מת ולאחר שהרבה חברים בגדו באמוני ונטשו אותי בשעתי הקשה.
אני סה"כ בחורה צעירה, מוות היה דבר לא מוכר לי, גם לא בתי קברות ותמיד חייתי במן בועה ורודה ומגוננת שהדברים האלו לא קשורים אלי (כנראה כי גם הייתי בת יחידה). הייתה לי עבודה, היו לי חיי חברה תוססים ובבת אחת הכל התהפך.

היו לי סיוטים בלילות, הזיות קשות (לא במובן של איבוד קשר למציאות, יותר כמו סיוט שמרגיש אמיתי מאוד), חרדות שהיו גורמים לי לדפיקות לב וכד', הפסקתי לנהוג, הייתי פוחדת לצאת מהבית כי חשבתי שגם לי יקרה משהו ואמות וככה חייתי עד שהתחלתי לקחת כדורים נגד חרדה אבל ראיתי שזה משמין וגם לא בריא (מי רוצה לחיות על כדורים?!) אז הפסקתי איתם.
עם הזמן הדברים טיפה השתפרו אבל עדיין לא חזרתי להיות כמו שהייתי והסיוטים וההזיות והחוסר יציאה מהבית הפריעו לי הכי הרבה ובעיקר עצב בלתי נגמר.

הגעתי לתמרה, ישבנו כמה שעות, בכיתי ובכיתי והסברתי לה מה אני מרגישה והאישה המקסימה הזאת חיבקה אותי ואמרה שתרקח לי תרופה הומאופתית שתעזור נגד הרבה תופעות שיש לי. אני רוצה להגיד למען גילוי נאות שהייתי לפני תמרה אצל מטפלת אבל לא הומאופתית, דווקא זאת שהמליצה לי על הכדורים ולא הרגשתי שהיא מתעניינת בי מעבר לפגישות הללו שהייתי אצלה, ואילו אצל תמרה זה הפוך – תמיד אכפת לה, גם הרבה אחרי.
אין הרבה אנשים כאלה, למען האמת זה די נדיר.
יום אחרי שהתחלתי לקחת את התרופה, לא היו לי הזיות יותר למשך חודשים!! גם הסיוטים חלפו..
(את התרופה לקחתי בסך הכל יום אחד ! )

ככה עברו הרבה חודשים עד שיום אחד זה חזר ושאלתי את תמרה אם ניתן ליטול אותם שוב והיא אמרה שכן,
ושוב לקחתי ושוב היה לי שקט להרבה חודשים, עד לרגע זה ממש!!

גם התחלתי לצאת מהבית שוב, התחלתי לחזור לנהוג, אולי זה לא מושלם במאה אחוז כמו שהיה אבל אני מאמינה שזה מתקרב לשם והחיים שלי חוזרים למסלול.
אולי יש הרבה אנשים שיגידו שזאת מקריות כי הם לא מאמינים ברפואה הומאופתית וטוענים שזה רק מים מדוללים,
אבל אני יכולה להעיד שזה ממש לא וזה עובד.
הרי עובדה, אני חוויתי זאת על עצמי.
וחוץ מזה – שום תרופה לא תוכל להחליף את המפגש עם האישה המדהימה הזאת.

ק