אלרגיה עונתית וטחורים

 תמרה שלום 

רציתי להודות לך על הטיפול היעיל שקיבלתי ממך בשני מקרים, שמאד הציקו לי בהתנהלות היומיומית שלי.
מזה כ 15 שנה אני סובל מקדחת השחת, שתוקפת אותי פעמיים בשנה, במעבר בין הקיץ לחורף (באזור ראש השנה והחגים), ובמעבר בין החורף לאביב (באזור פסח), בצורה חמורה יותר.  בד"כ בתקופות האלו אני עייף מאד, מתעטש ללא הרף, נוזל מהאף כמו ברז שצריך תיקון דחוף, העיניים דומעות,  ויש צריבה  חזקה.

עד היום ניסיתי כמה תרופות אנטיהיסטמיניות למיניהן, שבחלקם פתרו את הבעיה רגעית אבל התופעות חזרו לאחר פחות מ 24 שעות, מה גם שעם תרופות אלו, אסור לנהוג – כך שאתה מושבת מעבודה.
לאחר שיחה איתך שבה שאלת שאלות מכל מיני תחומים ואני סיפרתי לך על עצמי, קיבלתי ממך גלובולים קטנים לבנים ומתוקים, ששינו את צורת ההתנהלות שלי ללא היכר :
לקחתי את הכדורים פעמיים, וכך התופעות נעלמו תוך פחות מ 48 שעות, אבל העיקר – הסימנים לא חזרו מאז יותר – כבר עברה יותר משנה ואין זכר לאף אחת מהתופעות שליוו אותי עד היום. ועל כך אני חב לך תודה גדולה.
 
מקרה שני שלי, קצת פחות נעים – טחורים, אני סובל מהם – לא בצורה חריפה מאד אבל מאד לא נעים, מגרד, שורף, מציק, מילא אם אתה בבית – אבל זה קורה גם בזמן העבודה, כשאתה עם אנשים אחרים ואז אתה חייב "לתפוס פינה שקטה" כדי לטפל בבעיה.
ושוב לאחר שיחה איתך, קיבלתי גלובולים – אחרים מהפעם הראשונה, ולאחר 3 ימים הכאב
והגירוי נעלמו כלא היו.
מזה 6 חודשים שאני יושב בנוח ללא כל הצקות שהם.
 
אני מאד שמח שיש מישהי שמאד איכפת לה, מבינה ויורדת לשורש הבעיה, ובעזרת כמה גלובולים קטנים פתרה לי שתי בעיות שרופאים ויועצים למיניהם לא הגיעו אפילו לשיפור הבעיה.
על כך חיזקי ואמצי, והמשיכי בדרכך לעזור לאחרים מכל הלב, עם הרבה אכפתיות, סבלנות ותשומת לב מרבית

 
תודה רבה