אלרגיה לחיות מעבדה

תמרה שלום,

אני כותב לך מכתב בכדי להודות לך על הטיפול המדהים שבעזרתו מצבי הבריאותי השתפר פלאים וזאת תודות לתובנות אליהם הגעתי במסגרת הטיפול ההומאופטי ובזכות האיכפתיות שהפגנת לאורך כל הדרך.
כידוע לך אני סטודנט לדוקטורט במדעים מדוייקים ובמסגרת העבודה שלי אני עובד עם חיות מעבדה מזה 3 שנים. 
בהתחלה, העבודה התבצעה ללא בעיות מיוחדות אבל עד מהרה - התחלתי לפתח אלרגיה לחיות
עמם אני עובד.
בהתחלה האלרגיה לא הייתה חריפה אבל לאחר שנה של עבודה התחושה הפכה לבלתי נסבלת.
לאחר העבודה הייתי מנוזל, ליחה מלאה את גרוני, הייתי מקבל התקפי אסטמה גם בהפרש של שעות לאחר סיום העבודה, ובהרבה מקרים העיניים שלי  היו מתנפחות ודומעות בצורה מעוררת בהלה.
הגעתי לרופא המשפחה שלי שהמליץ לי על טיפול תרופתי ונתן לי אנטי היסטמינים, משאף לנזלת,טיפות עיניים, ועוד תרופות שאולי הקלו במעט על הסימפטומים, אבל לא עזרו כלל לטווח הרחוק.

הגעתי אלייך אחרי שהמצב כבר היה מדאיג ובלתי נסבל בתקווה למצוא פתרון אלטרנטיבי בטיפול הומאופתי.
לאחר שיחה של כשעה וחצי, חשפת באופן מדהים אלמנטים נפשיים העלולים להיות קשורים לבעייתי, והמלצת לי על תרופה הומאופטית אותה הייתי אמור לאסוף ממך כשבוע מאוחר יותר.

הדבר המדהים הוא, שיומיים לאחר המפגש איתך, הייתי צריך שוב לעבוד עם חיות המעבדה שלי, ולאחר יום שלם של עבודה אינטנסיבית, לא חוויתי ולו אחד מהסימפטומים מהם כ"כ סבלתי במשך תקופה כ"כ ארוכה !
לא הבנתי כיצד הדבר אפשרי, שכן טרם נטלתי את התרופה ההומאופטית, אבל חשתי שמשהו בתוכי השתנה דבר שבא לידי ביטוי באופן העבודה שלי.

עברו להם 3 חודשים ולמרבה הפלא אני עדיין בריא מכל הסימפטומים שלוו אותי וממשיך לעבוד ללא חשש
או בעיה. 

התרופה ההומאופתית נמצאת ברשותי אך אין לי צורך להשתמש בה ורק במידה והמצב יתדרדר שנית,
אוכל להשתמש בתרופה.
אני רוצה להודות לך שוב מקרב לב על ההתייחסות, הטיפול, האכפתיות ,והמקצועיות ששיפרו את מצבי הבריאותי, אני מרגיש נהדר, עובד ללא חשש וכל זאת תודות לך ולטיפול.

בכבוד רב,
דן קאופמן.