אנורקסיה 2015

 יש ניסים.

ביתי היפה, החכמה המוכשרת רצתה רק להשיל 5 קג. שניים וחצי קג יותר מידי שגרמו לה לחלות באנורקסיה, לאבד מחזור ולרצות לאכול מעט מאוד ולהסתגר חברתית.
הפסקת המחזור, ההתבודדות, הרזון שלה והאכילה המועטה כל כך הביאו אותנו הורים מודאגים הישר למרפאה להפרעות אכילה. במקביל הפכתי את האינטרנט כדי למצוא סיפורי הצלחה של ילדים שהחלימו מהמחלה הזו.
באינטרנט נתקלתי בפוסט של בחורה צעירה שסיפרה שטיפול הומאופתי אחד אצל תמרה ליברמן הביא להחלמה מוחלטת מאנורקסיה. הפוסט היה כתוב כל כך טוב שהייתי בטוחה שמנהל שיווק מוצלח כתב אותו. בעידודו של בעלי שאמר לי"אין לך מה להפסיד" התקשרתי לתמרה וקבלתי ממנה את הטלפון של אותה בחורה.
התקשרתי אליה והיא אימתה את הכתוב בפוסט והוסיפה: לפני הטיפול חייתי על דייט קולה ומסטיקים,הייתי לפני אשפוז כפוי ותמרה הצילה את חיי.
נפגשנו עם תמרה באותו שבוע. ביתי לקחה את הרמדי כשתמרה נמצאת איתי בקשר יום יומי ותומכת רגשית בעיקר בי. אחרי שבועיים הרגשנו שיפור. תמרה מאמינה שילדים שמחים ומאושרים גם יאכלו. וכך היה, קבלנו ילדה שמחה שאוכלת, שנפגשת עם חברים. תוך חודש היא עלתה למשקל היעד, בעידודה של תמרה אפשרנו לה לצאת לטיולים ארוכים בתנועת הנוער ולשוב ולעסוק בספורט שני דברים המסבים לה אושר רב ויחד איתו תאבון.
כחודשיים אחרי לקיחת הרמדי גם המחזור חזר , מה שהרגיע עוד יותר את כל המשפחה ! 
יש לביתי עוד דרך ללכת בה אך השקט שב למשפחתנו.

 

בתמונה הוקרת תודה קטנה שקיבלתי מהמשפחה המאושרת