בעיית קשב וריכוז +אכילה מוגזמת – רותם

תמרה ערב טוב!!

אני רוצה לספר לך שהטיפול ברתם לדעתי הצליח ב- 90 אחוזים לפחות.

רתם אובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז add ביוני 2009. לא ידעתי מה לעשות, אמרו לי ריטלין כן, ריטלין לא, הלכתי להרצאות בנושא התייעצתי עם רופאים וחלק אמרו לי שזה ממש דחוף לתת לו את הריטלין כי כל יום שעובר זה סבל בשבילו ובשביל התדמית שלו ושזה רק מקשה את החיים עליו ובעצם הפחד שלי מריטלין ידוע לכל, כל כך הרבה כתבות בנושא, וכל כך הרבה ידע על התרופה הזו, שבעצם היא מוגדרת כסם בארצות הברית.

בסוף הגעתי להחלטה ופניתי אלייך, תמרה, המטפלת של רתם עוד מהיותו תינוק, אבחנת את רתם שוב נכון להיום עם כל "התוספות" במשך השנים והגענו לתרופה שמתאימה לו. 

עכשיו, הקטע הוא שרתם לקח את התרופה וחיכינו, חיכינו וקצת שכחתי מזה במשך שבועיים שלוש, יום אחד אני מסתכלת על רתם ואומרת לעצמי איך החולצה מחמיאה לו, הוא נראה ממש רזה בחולצה הזו (כיוון שהוא שמן בשנה האחרונה ממש) ואז אחרי איזה שבוע אמי אומרת לי את יודעת שנראה לי שרתם רזה בזמן האחרון, הוא גם לא אוכל כל כך כמו פעם בצהריים כשהוא בא אלי, ואז הסתכלתי שוב על רתם ואמרתי נכון את צודקת. מעניין. ואז אמי אמרה לי, רגע אולי זה קשור לטיפול ההומאופתי? ואז נפל לי האסימון.

עשיתי אחד ועוד אחד, כיוון שגם בעיית השתן שלו בלילה כמעט  נפתרה במקביל, ואז החלטתי לשאול את רתם, "אתה מרגיש שינוי בלימודים? יותר קל לך אולי? והתשובה היתה הססנית משהו, הוא חשב וחשב ואמר "כן".

חיכיתי כמה ימים והתקשרתי למורה של רתם והיא אמרה שתבדוק מה קורה איתו.
אחרי כשבוע התקשרה אלי ואמרה שיש שינוי ממש ברתם, הוא ממש קשוב, משתתף בשיעור, הוא השתנה לגמרי.

ואז הבנתי, שהטיפול עובד. לא כל כך התפלאתי, כיוון שאני יודעת שההומאופתיה היא רפואה "אמיתית" ולא כפי שרופאים קונבנציונלים מגדירים אותה.

נכון לא התפלאתי, אך הוקסמתי, מהקסם הזה של החיים האלה, איך אפשר לשנות חיים של מישהו בעזרת אנרגיה מסויימת.

אני גם חושבת שצריך את המישהו המתאים באמת לטפל בתחום כזה, שידע לאבחן טוב ושידע למצוא את התרופה הנכונה לאותו בן אדם, זו המומחיות בהומאופתיה ולך תמרה הכבוד, ואני מודה לך.

כמובן ברור לי שצריך תמיד להיות עם היד על הדופק, ולבדוק, כמו כל מצב בחיים, כמו כל תקופה בחיים, תמיד לבדוק, תמיד לטפל שוב.

השיא של התוצאה הטובה של הטיפול הזה היתה כשלפני שבועיים קראו לי לבית הספר ל"ועדת שילוב" שבה היה רתם והחליטו להוציאו מוועדה זו בגלל התקדמותו בלימודים ושהוא יכול להסתדר לבד בלי עזרה.

תמרה, אני מודה לך, רתם ממשיך לרזות ולא "טורף" אוכל כמו שהיה, ואני חושבת שאצל כל אדם זה מתבטא בצורה אחרת, כמובן שלא כל אחד ירזה, כל אחד מקבל את זה בצורה שונה בחייו.

בכל אופן תודה   רבה  ונשתמע !

ריטה שיר