שיעול , אסטמה , הכנה ללידה ,ותינוקת עם שינה לא רגועה ועצבנות

 בני אופק הוא ילד מקסים בן 5 אחד משני תאומים. מגיל מאד צעיר סבל אופק משיעול חוזר ונשנה ומבעיות נשימה ואף טופל במשאפים שהכילו בין השאר גם סטרואידים. בזמן התקף שיעול הוא היה משתעל ומקיא המון פעמים. שום דבר ברפואה הקונבנציונלית שניסינו לא מנע את התופעה אלא רק הקל זמנית. כשאופק היה בן 2.5 הוא הגיע לגן חדש ושם הגננת שלו שאלה אותי אם ניסינו טיפול הומאופתי וכשעניתי בשלילה היא הפנתה אותי אל תמרה. לאחר שכבר הגעתי אל תמרה ואופק החל בטיפול הסתבר לי כי חברה נוספת שלי שבנה סבל מדלקות ריאות חוזרות ונשנות גם מטופלת אצל תמרה.
כשהגעתי לפגישה עם תמרה פגשתי אישה נחמדה בצורה בלתי רגילה, נעימה מאד והעיקר מקצועית ביותר. אופק קיבל כמה תרופות עד שמצאנו את התרופה המתאימה אשר גרמה לכך שההתקפים הרבים מהם סבל עברו ומאז ועד היום בכל פעם שאופק היה  רק מראה סימני שיעול קטן ביותר הוא קיבל  את התרופה שלו ולמחרת השיעול נעלם.
הייתי כל כך  מרוצה עד שגם אחיו התאום של אופק שלא סבל משום דבר ספיציפי טופל על ידי תמרה וקיבל תרופה ,שכל פעם שהוא קצת חולה הוא קיבל אותה והיא עזרה לו מאד !
גם אני טופלתי על ידי תמרה ממש כשבוע לפני שילדתי את בת הזקונים שלי והתרופה שקיבלתי עזרה לי להיות רגועה ולעבור את הלידה (שהיתה טבעית וללא משככי כאבים) בצורה הטובה ביותר.
לבסוף אפילו ביתי התינוקה, אלה, מטופלת אצל תמרה כבר מגיל חצי שנה בשל שינה לא רגועה ועצבנות ומאז שהיא טופלה כל הסימפטומים חלפו. 
אני ממליצה בכל לב על הומאופתיה ובעיקר אני ממליצה על המלאך תמרה. 
 
טל, הוד השרון